YouHodler Promo code

YouHodler to platforma, na której można przechowywać kryptowaluty i jednocześnie zarabiać na nich odsetki. Co więcej, możesz pożyczać aktywa kryptograficzne na YouHodler. Wreszcie, uważamy, że strategia Multi Hodl na YouHodler jest bardzo interesująca. Można ją traktować jako rodzaj usługi handlowej, która pozwala wykorzystać zmienność. Pozwala ona ustawić limity, przy których chcesz sprzedawać/kupować części swoich aktywów. Sam YouHodler zaleca Hodl 80% swoich kryptowalut i postawienie 20% na strategię Multi HODL. Wynika to z faktu, że Multi Hodl niesie ze sobą ryzyko.

Normalna opcja „zarabiania” jest bezpieczniejsza. Zdeponuj swoje kryptowaluty na YouHodler i zarabiaj odsetki nawet do 10%, na przykład na stablecoinie USDT. To więcej niż na Nexo. Co więcej, w YouHodler nie masz natywnego tokena, który musisz kupić i „trzymać”, aby uzyskać wysokie oprocentowanie swoich kryptoaktywów.

YouHodler z siedzibą w Szwajcarii istnieje od 2018 roku i zastosował wiele funkcji bezpieczeństwa na swojej platformie. Na przykład kryptowaluty są umieszczane w połączeniu „zimnych” i „gorących portfeli”. Ponadto YouHodler jest ubezpieczony do kwoty 150 milionów euro w celu pokrycia niektórych rodzajów ryzyka.

YouHodler promo code
YouHodler promo code
Link promocyjnyYouhodler.com
Kod promocyjnySATOSHI5
BonusWpłać co najmniej 100 $ i otrzymaj 100% bonusu od depozytu (do 500 $!)
Zasady i warunkiDokonaj kilku transakcji

Jak otrzymać $500 z kodem polecającym YouHodler?

Otrzymasz bonus powitalny w YouHodler w 7 krokach:

  1. Wejdź na YouHodler.com
  2. Kliknij „Rozpocznij”
  3. Wprowadź wymagane dane tutaj
  4. „Mam kod promocyjny” można zaznaczyć, aby wprowadzić kod promocyjny.
  5. Wpisz tutaj: „SATOSHI5”.
    Wpłać co najmniej 100 $ i otrzymaj 100% bonusu od depozytu (do 500 $!)
    Wykonaj 3 transakcje o wartości co najmniej 200 USD każda, aby otrzymać pełny bonus.
Scroll to Top