WooTrade referral code

WooTrade Network aka Woo X została założona w 2019 roku z myślą o zapewnieniu płynności innym małym giełdom kryptowalut, aby nawet małe giełdy nigdy nie miały problemów z płynnością w czasach wysokiej zmienności. Dlatego WooTrade jest również nazywany systemem platformy handlowej darkpool, w którym handlowcy mogą komunikować się ze sobą prywatnie.

Oczywiście na Woo.org można również kupować i sprzedawać kryptowaluty. Nie płacisz żadnych opłat transakcyjnych „maker” i „taker” po uzyskaniu 1.800 tokenów WOO na WOO X.

Podczas tworzenia konta zostaniesz poproszony o podanie kodu polecającego WOO X. Tutaj możesz wpisać „KWTK68VJ”, aby uzyskać maksymalny procent rabatu na transakcje (50%)!

Niektóre inne strony twierdzą, że dają 100% zniżki z kodem Woo. Jest to jednak niemożliwe, z tym, że faktycznie zatrzymują 100% dla siebie. Zobacz zrzut ekranu poniżej, aby zobaczyć nasze różne kody polecające, gdy zakładaliśmy konto. Jako aktualny użytkownik możesz przekazać do 50% swojemu poleconemu. Można też zdecydować się na przekazanie tylko 25%. Albo, zamiast tego, dać 0% i zachować 100% dla siebie. W ten sposób dajemy Ci maksymalną wartość jako użytkownik z naszym kodem Woo.

Sam możesz uzyskać 100% zniżki przypinając 1800 Woo Coins na platformie.

referral code Woo X
Wootrade referral code
link promocyjnyWoo.org
kod polecającyKWTK68VJ
Bonus50% standardowo i do 100% po spełnieniu warunków
warunkiZatrzymaj 1800 monet Woo na 100%

Jak uzyskać do 100% zniżki na WooTrade?

Z naszym kodem polecającym domyślnie otrzymujesz 50% zniżki na swoje transakcje. Możesz zwiększyć ją do 100% w 5 krokach:

  1. Przejdź do strony Woo.org lub aplikacji WooTrade
  2. Podczas rejestracji kod polecający: KWTK68VJ jest już wypełniany automatycznie. Następnie wypełnij swoje dodatkowe dane.
  3. Zweryfikuj swój adres e-mail
  4. Stwórz swoją weryfikację KYC, aby rozpocząć handel kryptowalutami
  5. Następnie zdobądź 1800 monet WOO na strajk, aby uzyskać 100% zniżki. Nie będziesz wtedy płacił żadnych opłat „creator” i „taker”.
WooTrade referral codes
Scroll to Top