OKX Kod zaproszenia

OKX (dawniej Okex) oferuje setki par handlowych tokenów i kontraktów terminowych, aby pomóc inwestorom kryptowalutowym w zbieraniu mniejszych monet. OKX jest jedną z najlepszych giełd kryptowalutowych pod względem wolumenu obrotu, z milionami użytkowników w ponad 200 krajach.

Na giełdzie kryptowalutowej OKX możesz zarobić do 60.000 $ z naszym kodem polecającym po założeniu nowego konta. Oprócz tego promo, OKX co miesiąc ma inne promocje lub konkursy handlowe, które pozwolą Ci zdobyć dodatkowe bonusy w 2024 roku.

Zacznij w OKX wpisując kod polecający z: 8786620

OKX Kod zaproszenia
OKX Kod zaproszenia
Link promocyjny
OKX
Kod zaproszenia8786620
BonusBonus za rejestrację, który możesz zwiększyć do 10.000$ samodzielnie po dokonaniu transakcji
Zasady i warunki
Wykonywanie zadań

Jak zrealizować kod zaproszenia OKX?

Zdobądź do $60K jako bonus powitalny po wykonaniu tych 3 kroków:

  1. Kliknij lub skopiuj link polecający: https://www.okx.com/join/8786620 lub wprowadź samodzielnie kod polecający: 8786620 na stronie rejestracji
  2. Zweryfikuj swój adres e-mail
  3. Tajemnicza skrzynka z nagrodami do 60.000 dolarów znajduje się w aplikacji OKX!

OKX Earn

Po zalogowaniu się na konto OKX za pomocą kodu zaproszenia i umieszczeniu aktywów w portfelu, można korzystać z OKX Earn. Dzięki temu zyskasz odsetki od swojego portfela kryptowalut. Użyj OKX Earn (zwanego również staking), aby zmaksymalizować swoje zyski.

Zarabianie na odsetkach i żetonach bonusowych określa stopę lub 'APY’. Może się to jeszcze zmieniać w czasie rzeczywistym, w zależności od podaży i popytu na usługi i aktywa.

Możesz również zdecydować się na DeFi Earn, aby zdobyć bonusy. W rzeczywistości OKX ma dostęp do protokołów DeFi innych firm.

Okex earn cryptomonnaie

OKX Referral

Czy znasz kogoś, kto jest zainteresowany OKX? Następnie zaproś ich za pomocą swojego kodu zaproszenia OKEx dostępnego w Twoim pulpicie nawigacyjnym. Kod ten można znaleźć w zakładce „Więcej” –> „Przekierowanie”. Każdy przyjaciel, który zapisze się z Twoim kodem zapraszającym OKX zarobi dla Ciebie 15$! Dzieje się tak tylko wtedy, gdy Twój polecony kupuje kryptowaluty lub wpłaca na OKX, chociaż.

Przekierowanie

FAQ Kod zaproszenia OKX

Jaki jest kod zaproszenia OKX?

Kod zaproszenia OKX to: 8786620

Ile warte jest promo OKX?

Promocja OKX jest warta nawet 60 tys. dolarów.

Czy mogę wprowadzić kod OKX później?

Nie, po utworzeniu konta OKX, nie możesz wprowadzić kodu polecającego. Dlatego zawsze dokładnie sprawdzaj, czy kod jest wpisany z "8786620" podczas pierwszej rejestracji w OKX.

Scroll to Top