KuCoin Kod polecenia

KuCoin został założony w 2017 roku w celu opracowania bezpiecznej platformy handlu kryptowalutami, która jest nie tylko bezpieczna, ale także bardzo przyjazna dla użytkownika. Stosunkowo młoda firma kryptowalutowa zbudowała już bardzo dobrą reputację. Coraz więcej Polaków ufa KuCoin jako giełdzie kryptowalut i jako intuicyjnej aplikacji kryptowalutowej.

W związku z tym token KuCoin (KCS) również zyskał sporo na wartości w 2021 roku. Teraz w 2022 roku rodzimy token KuCoin pozwala obniżyć koszty transakcyjne do 0,1%. Stosunkowo niższe są również opłaty za wypłatę środków. Nie ma jednak dostępnego portfela fiat, jaki posiadają niektóre giełdy.

Podczas zakładania konta użytkownik jest proszony o podanie kodu polecającego KuCoin. Tutaj możesz wpisać „QBSSSSLN”, aby uzyskać maksymalną zniżkę handlową w wysokości 20%!

KuCoin Kod polecenia
KuCoin referral code
Link promocyjnyKucoin
Referral codeQBSSSSLN
BonusDożywotnia 20% zniżka na wszystkie transakcje
Zasady i warunkiNie

Jak zrealizować kod polecający KuCoin?

Załóż konto KuCoin w 4 krokach:

  1. Wejdź na stronę KuCoin.com lub pobierz aplikację KuCoin
  2. Kliknij na „Register” i wypełnij swoje dane.
  3. Przez stronę internetową kod polecający wypełni się od razu „QBSSSSLN”, w aplikacji trzeba go wpisać samodzielnie po weryfikacji mailowej.
  4. Zyskaj weryfikację KYC i zacznij handlować kryptowalutami.
Kucoin discount 20

FAQ kod polecający KuCoin

Czym jest kod polecający KuCoin?

Kod polecający KuCoin to: QBSSSSLN

Czy mogę później wpisać kod KuCoin?

Nie, po założeniu konta KuCoin nie można wprowadzić kodu polecającego. Dlatego zawsze sprawdzaj, czy przy pierwszej rejestracji w KuCoin wpisany jest kod z "QBSSSSLN".

Ile wart jest kod polecający KuCoin?

Dożywotnia 20% zniżka na wszystkie Twoje transakcje na KuCoin.

Jaka jest różnica między KuCoin affiliate a KuCoin referral?

Program partnerski KuCoin jest dostępny tylko dla ambasadorów KuCoin lub aktywnych promotorów posiadających stronę internetową lub śledzących. Program poleceń KuCoin jest dla każdego użytkownika KuCoin. Każdy może polecić znajomych i zostać nagrodzonym przez KuCoin.

Scroll to Top