KuCoin Kod polecenia

KuCoin został założony w 2017 roku w celu opracowania bezpiecznej platformy handlu kryptowalutami, która oprócz bezpieczeństwa jest również bardzo przyjazna dla użytkownika. Stosunkowo młoda firma kryptowalutowa zbudowała już bardzo dobrą reputację. Coraz więcej Polaków ufa KuCoin jako giełdzie kryptowalut i intuicyjnej aplikacji kryptograficznej.

Teraz, w 2024 roku, natywny token KuCoin (KCS) pozwala obniżyć koszty transakcyjne do 0,1%. Opłaty za wypłaty są również stosunkowo niższe. Nie ma jednak dostępnego portfela fiat, jak w przypadku niektórych giełd.

Podczas tworzenia konta zostaniesz poproszony o kod polecający KuCoin. Tutaj możesz wpisać „rJHEWYU”, aby uzyskać zniżkę handlową!

Co więcej, możesz teraz tymczasowo odebrać do 700 $ jako bonus powitalny!

Kucoin-kod-polencia
KuCoin referral code
Link promocyjnyKucoin
Referral coderJHEWYU
Bonus$7500
Zasady i warunkiZadania handlowe

Jak zrealizować kod polecający KuCoin?

Załóż konto KuCoin w 4 krokach:

  1. Wejdź na stronę KuCoin.com lub pobierz aplikację KuCoin
  2. Kliknij na „Register” i wypełnij swoje dane.
  3. Przez stronę internetową kod polecający wypełni się od razu „rJHEWYU”, w aplikacji trzeba go wpisać samodzielnie po weryfikacji mailowej.
  4. Zyskaj weryfikację KYC i zacznij handlować kryptowalutami.
KuCoin 7500 USDT

FAQ kod polecający KuCoin

Czym jest kod polecający KuCoin?

Kod polecający KuCoin to: rJHEWYU

Czy mogę później wpisać kod KuCoin?

Nie, po założeniu konta KuCoin nie można wprowadzić kodu polecającego. Dlatego zawsze sprawdzaj, czy przy pierwszej rejestracji w KuCoin wpisany jest kod z "rJHEWYU".

Ile wart jest kod polecający KuCoin?

$7500

Jaka jest różnica między KuCoin affiliate a KuCoin referral?

Program partnerski KuCoin jest dostępny tylko dla ambasadorów KuCoin lub aktywnych promotorów posiadających stronę internetową lub śledzących. Program poleceń KuCoin jest dla każdego użytkownika KuCoin. Każdy może polecić znajomych i zostać nagrodzonym przez KuCoin.

Scroll to Top