Binance ID polecającego

Binance istnieje dopiero od 2017 roku, ale już jest największą i najczęściej używaną giełdą kryptowalut na świecie. Wynika to z tego, że jest to tania giełda do handlu popularnymi monetami jak Bitcoin, Ethereum, ale także z tego, że oferuje wiele dodatków. Na przykład na Binance możesz handlować, staking, kupować i sprzedawać NFT, ubiegać się o pożyczki i wiele więcej. Wreszcie, opłata handlowa, 0,1% od Twoich transakcji spot, jest bardzo tania.

Podczas rejestracji w Binance zostaniesz poproszony o podanie kodu polecającego lub kod promocyjny.

Z naszym ID Polecającego „GX9C9ZPJ” otrzymujesz łączną 45% zniżkę na wszystkie swoje transakcje w Binance. 20% to procent kickbacku i jest to maksymalny procent kickbacku, o jaki możesz się ubiegać. Rabat 25%, który możesz uzyskać na górze 20%, można zorganizować, płacąc opłaty za transakcje za pomocą BNB (waluta Binance).

Wskazówka: Sprawdź Bybit

Binance id referencyjne
Binance ID Polecającego
Link referencyjnyBinance
Kod polecającyGX9C9ZPJ
BonusMaksymalnie 20% prowizji Kickback
WarunkiNie. Dodatkowe 25% można załatwić w Binance App handlując z BNB

Jak uzyskać do 45% zniżki w Binance?

Uzyskaj 20% zniżki na kickbacki i dodatkowe 25% zniżki na opłaty w Binance po wykonaniu tych 6 kroków:

  1. Wejdź na stronę Binance.com i wpisz kod: GX9C9ZPJ podczas zakładania konta.
  2. Wpisz swój adres e-mail lub numer telefonu komórkowego i wybierz bezpieczne hasło.
  3. Postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami podanymi przez Binance, aby zakończyć weryfikację konta.
  4. Teraz masz swoje pierwsze 20% zniżki.
  5. Pozostałe 25% można uzyskać wchodząc do swoich ustawień przez aplikację, a następnie klikając na górze „Use BNB for discount”. Aby to zrobić, musisz przełączyć swoją aplikację na wersję Pro.
  6. Następnie przesuwasz pierwszy pasek w prawo, aby otrzymać 25% zniżki podczas handlu. Teraz masz łącznie 45% zniżki na swoje transakcje w Binance.

FAQ Binance promo

Czym jest ID referencyjne Binance?

Referencyjne ID Binance to: GX9C9ZPJ

Ile wart jest kod polecający Binance?

Binance od czasu do czasu ma kilka jednorazowych promocji. Nie są one tak interesujące jak standardowy 20% rabat handlowy. Wprowadzając nasz kod, otrzymasz dożywotnio 20% zniżki na wszystkie swoje transakcje na Binance.

Czy mogę później wpisać kod Binance?

Nie, po utworzeniu konta w Binance nie można wprowadzić kodu polecającego. Dlatego zawsze sprawdzaj, czy kod jest wpisany z "GX9C9ZPJ" podczas pierwszej rejestracji w Binance.

Jaka jest różnica między Binance affiliate a Binance referral?

Program partnerski Binance jest dostępny tylko dla ambasadorów Binance lub aktywnych promotorów z witryną lub śledzeniem. Program poleceń Binance jest dla każdego użytkownika Binance. Każdy może zarobić prowizję za polecenie, wprowadzając ludzi do Binance.

Scroll to Top